Temmuz 25, 2020

50 Bin TL İle Yapılacak İşler 

50 Bin TL İle Yapılacak İşler 

50 000 TL ile ne iş yapılır konusu ile ilgili sıkça sorulan soruları bu bölümde bir araya getirdim. Eğer sizin de elinizde 50 000 lira sermaye var ise ve ne iş yapacağınız konusunda fikir edinmek istiyorsanız bu yazımı muhakkak tamamını okumanızı öneriyorum.

50 Bin TL İle Ne İş Yapılır?

Aslına bakarsanız 50 000 TL ile yapılabilecek işler çok fazladır. Bunlar arasında vitamin bar standı açmak, çiçekçi dükkânı açmak, büfe açmak, ayakkabı dükkânı açmak, giyim mağazası açmak ve korku evi açmak gibi çeşitli işler bulunuyor. 

50 Bin TL Sermaye İle Ne İş Yapılır?

50 000 ile ne iş yapılır sorusu esasında sermaye açısından düşük-orta seviyeli işler hangileri sorusu gibidir. Bu sermaye ile yapılabilecek işler arasında oto yıkama açmak, ev yemekleri lokantası açmak ve hediyelik eşya dükkânı açmak gibi işler yer alır.

50 Bin TL İle Yapılacak İşler Başarılı Olur Mu?

Yapacağınız işte sizin ortaya koyacağınız sermayeden çok işinizi ne kadar ciddi yapacağınız önemlidir. Öyle işler vardır ki çok yüksek sermaye gerektirir ancak tutmaz. Küçük sermayede ise işe başlayıp başarılı olan ve işini büyüten çok sayıda kişi vardır.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir