Temmuz 22, 2020

Backlink Satarak Para Kazanma Yolları

Backlink Satarak Para Kazanın

Backlink Satarak Para Kazanın

Geri satış blog sahiplerinin yapabileceği bir yoldur. Bu yol ile güzel kazançlar elde edilebilir. Bunun için blog yazarak para kazanma maddesi altında backlink yöntemini vermeyi tercih ettim. Peki, backlink nedir? Bir siteden bir diğer siteye yapılan bağlantıya backlink denir. Bir siteden, başka sitenin bir bölümüne bağlantı verirseniz, backlink veriyorsunuz anlamına gelir.

Backlink Satarak Para Kazanma

Backlink Satarak Para Kazanma

Verdiğiniz backlink, bir tür referans gösterme anlamını taşır. Bu nedenle, bloglarını büyütmek isteyen insanlar geri bağlantı satın alarak sitelerini büyütürler. Peki, geri bağlantı alındığında siteler nasıl büyüyor?

Arama motorlarının belirli algoritmaları vardır. Bu algoritmada geri bağlantıların yeri önemlidir. Arama motorlarının botları siteleri taradığında, geri bağlantılara da kontrol eder ve doğal olarak oluşturulan geri bağlantıları da referans olarak kabul eder. Bu, backlink sitesini sıralamada daha yüksek hale getirir. Backlink çok değerli olduğu için, site sahipleri sürekli olarak geri bağlantı alır.

Backlink Satarak Para Kazanma İle İlgili Satış Yerleri

 

Backlink Satarak Para Kazanma İle İlgili Satış Yerleri

R10, Wmaraci gibi sitelere reklam göndererek geri bağlantı satımına başlayabilir, kendi sitenizin boyutuna göre de bir fiyat ayarlayabilirsiniz. Backlink isteği alındığında, mevcut gönderinize bağlantılar ekleyerek veya yeni bir gönderiye bağlantı ekleyerek paylaşabilirsiniz.

Bundan çok iyi para kazanan insanların örnekleri mevcuttur. Örneğin, 100 £ ‘ dan geri bağlantı satmayı düşünecek olalım. Ayda yaklaşık 10 iş alsanız bile, daha fazla iş yapmadan 1000 TL kazanabileceksiniz. Bu, bir bloga sahip olan ve evden nasıl para kazanacağını düşünen kişilerin kolayca uygulayabileceği bir yöntemdir.

Kaybedecek bir şeyiniz yok. 0 sermaye ile sadece bir bilgisayar ile bu işi yapmanız mümkündür. O açıdan daha fazla vakit kaybetmeden bir gelir oluşturmanız açısından bunlar gibi işlere giriş, güzel sermayeler elde edebilmeniz için çabalamanız gerekmektedir.

Sizlere tavsiyem bir an önce bu ve bunlara benzer bir çok konu ile alakalı bilgilere sahip olun ve içerisinden yapmak istediğiniz işleri belirleyip bir an önce bu işler ile alakalı satışlara başlamanız veya hizmet vermenizdir.

Backlink Satarak Para Kazanma konumuz ile alakalı güzel yorumlarınızı bekliyoruz. Bu ve bunlar gibi konulara erişmek ve bilgi sahibi olabilmeniz için Para Kazanma Yolları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir