Temmuz 27, 2020

Ek Gelir Elde Etmenin Yolları

Ek Gelir Elde Etmenin Yolları

Ek gelir elde etmenin yolları 10 bin farklı şekilde çeşitlendiriliyor ve internet hayatımızda da gerçekleşiyor. Herkes kendi becerilerine göre bu platformda ek gelir elde etme yoluna giriyor. Öncelikle becerileriniz tarif edilmelidir. 

Ne tür yetenekleriniz var?  Hangi işi rahat yapar ve işi yaparken zevk alırsı n? Bu soruları cevaplayabildiğinizde, yeteneklerinizi keşfedeceksiniz. Artık internet sayesinde bu beceriyi paraya dönüştürmek için tüm fırsatlara sahipsiniz. 

Ek Gelir Elde Etmek Artık Çok Kolay

Yeteneğinizi keşfettiyseniz, şimdi ikinci aşamaya geçmelisiniz, bu beceriden nasıl para kazanacaksınız? Yani, harekete geçmelisiniz. Şimdi örnek bir yetenek üzerinden konuşalım. Çok iyi bir sesin var! Bu ton size para kazandırabilir. Bionluk, lone gibi siteler, ses tonunuza güvenen insanlardan gelen yayınlarla doludur. 

Şirketler kendi reklam tanıtımlarını yapmak için görsel medya araçlarını kullanırlar. İyi bir ses çalışması ve reklam tanıtımlarıyla hazırlanan bir reklam tanıtım metni ile şirket sahipleri para tasarrufu sağlar. 

Ses tonlarına ve diksiyonlarına güvenen binlerce insan, bu platformlarda seslendirdikleri kelime başına para kazanıyor. Belki sesin iyi değildir, ama iyi bir metin yazarı olabilir misin?  Ardından, bu platformlarda yaratıcı reklam tanıtım metinlerinin yazarı olduğunuzu ilan edin! Belki de iyi bir yazarsındır. Daha sonra bu sitelere 2 TL’lik bir fiyatla 100 kelime göndererek iş bulmaya başlayın.

Yeteneklerinizi Ek Gelire Dönüştürün

Yeteneğiniz ne olursa olsun, bir alıcı kalabalığı olmalı. Mahallenize bağlı olmadığınızı ve 7 milyar insan potansiyeline sahip olduğunuzu düşünün. Bu insanlara ne verebilirsiniz? Ya da daha doğrusu, bu insanlara ne satabilirsiniz? 

Belki de sadece video oyunları oynamayı seviyorsunuz! Evet, bu bile sizin için bir erdemdir. Kısa videolar yaparak oyunlarınızı tanıtmaya ne dersiniz? Youtube size para kazanmak için bu yeteneği sunmuştur.

En gelişmiş oyunları oynarken videolarınızdaki oyun aşamalarını ve püf noktalarını paylaşın. YouTube’da sadece Call Of Dutywar oyununu oynayarak ve videoya kaydederek 4.000 £ kazanan oyun severler vardır. Tek bir videodan ne kadar para kazanabilirler.  Eğer bu tür işleri yapabilirim diyorsanız, o zaman kendi yeteneklerinizi ve ilgi alanlarınızı tanımlayın. Yeteneklerinize göre bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir