Temmuz 23, 2020

Konukları Eve Götürerek Para Kazanın

airbnb

Konukları Eve Götürerek Para Kazanın

 

Kısa süreli konaklamalar için evinizde veya ev içerisinde bir oda açabilirsiniz. Bu şekilde, Ev maliyetlerinin bir kısmını düşürebilir, boş odanızı veya evinizi belirli bir para karşılığı değerlendirebilirsiniz. Bir şehirden diğer bir şehre veya bir ülkeden diğer bir ülkeye giden insanlar genellikle bu yerleri tercih eder. Çünkü daha uygun konaklama imkânına sahip bir uygulamadır.

Evinizi konaklamacıya açmak istediğinizde müşterileri nasıl bulabilirsiniz?  Günümüzde müşterileri bulmak çok kolaylaştı. AirBNB gibi uygulamalar sayesinde binlerce kişiye erişebilir ve evinizi konaklamaya açabilirsiniz. AirBNB, konaklama bulmak için tasarlanmış bir platformdur. Uygulamaya girebilir ve istediğiniz varış yeri için konaklama bulabilirsiniz.

Evinizi misafirlere açmak istiyorsanız, Airbnb üyesi olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra ise odanız veya evinizle ilgili ayrıntıları yazmanız istenir.  Eviniz nerede, kaç oda, duş var mı, Wi-Fi var mı, hangi günlerde kalabilirim?  Gibi sorulara yer verilir.

Bir reklam oluşturduktan sonra konaklama aratıyorsunuz. Evinizi tercih edenler olur ise size bildirilecektir. Bu site üzerinden rezervasyon yapacaklar ve kalacakları gün içerisinde onları evinize götüreceksiniz. Site üzerinden ödeme yapılması için konaklayanların evden çıktıklarında konaklama sitesine bildirmeleri gerekmektedir. Bildirildikten sonra site içerisinden ödemenizi alacaksınız.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir