Temmuz 27, 2020

Para Katlama Yöntemleri

Genel olarak insanlar, paranın nereden geldiklerine ve para kazanırken nereye gittiklerine dikkat etmezler. Şimdi paranın geliş yollarını sizinle paylaşacağım

Yatırım

Para kazanıyorsanız, ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekir. Ancak yatırım yapmak için ihtiyaçlarınızı biraz azaltabilir ve bir ev, araba, bilgi veya pasif bir gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Bu açıdan, pasif bir gelir kaynağına geçmenizi kesinlikle tavsiye ederim. 

Normal Çalışma

Mali durumu iyi olmayan bir kişinin her türlü eğitimini almış olma durumunda, okulunu bitirdiği andan itibaren yapması gereken durumdur. Belli bir noktaya varana kadar bu iş yapılmaya devam eder. Mutlu olmayı hayal ettiğiniz işinizi yapmanızı öneririm.

df7b56bb-341e-4d1c-a2a4-636d701c65dc

Ek Çalışma

Bu başlığı gördüğünüzde hemen korkmanıza hiç gerek yok. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Tamam, çok çalışıyor olabilirsiniz ama eve geldiğinizde 2 saat uyumamaya değer bir işten bahsediyorum. İnternette günde 2 saat harcayarak yapabileceğiniz çok sayıda iş vardır. 

Elinize güveniyorsanız bir logo tasarlayabilirsiniz, tarzınıza güveniyorsanız İnstagram, youtube platformlarından içerik oluşturabilirsiniz veya kaleminize güveniyor iseniz, benim gibi makaleler yazabilir veya günde 2 saatinizi bildiğiniz dillerde çevirmenlik yaparak geçirebilirsiniz. İnanın bana, günde 2 saat harcadığınızda dahi yatırım yapmak için bir bütçeye sahip olacaksınız.

Telif Hakkı Etkinlikleri

Uzun vadede parça parça para kazanmak istiyorsanız, bu sizin için uygun bir yöntemdir. Hemen bir kitap yazabilir, sesinizin çıkmasını beklemeden hemen kayıt satın alabilir veya bir ürün icat edebilirsiniz. Denemekten korkmayın, çünkü eğer yapmazsanız, başka biri kazanır. Kazanmak için sonuna kadar çabalamalısınız.

Yarışmayı Kazanma

Bugünlere bildiğiniz üzere televizyonlarda çok fazla yarışma programları var. Bilginize güvenin ve deneyin. Sesinize güveniyor musunuz, korkmayın o sahneye çıkın. Eşinize güveniyorsanız, o arabayı gidin ve kazanın. Sizlere son sözüm, geceleri kafanızı yastığa koyduğunuzda, söylediklerimi kendinizce düşünün ve biran önce ilk adımlarınızı atmaya başlayın. Unutmayın ki isteyip de başaramayacağınız hiçbir şey yoktur. 

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir