Temmuz 23, 2020

Para Kazanma Yolları (6 Adet)

Evcil Hayvan Bakıcılığı Yaparak Para Kazanma

Para kazanmak için bir evcil hayvana bakıcılık yapabilirsiniz. İnsanlar tatile ya da işe giderken evcil hayvanlarına bakmak için birine ihtiyaç duyarlar. Güvenebilecekleri birini ararlar. Bu konuda deneyiminiz varsa ve hayvanları seviyorsanız, hemen bu işi yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için bazı web sitelerine ve sosyal ağ platformlarına reklamınızı yerleştirebilirsiniz.

Amazon İle Para Kazanmak

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Amazon, Amazon MechanicalTurk adlı bir sisteme sahip. Bu sistemle kullanıcılarına iş imkanı veriyor. Burada verilen görevleri yerine getirerek para kazanabilirsiniz.

Bu arama terimleri için doğru yazımı seçin

Bu web sitesi genel bir kitleye uygun mu?

Resimdeki Ürün için Ürün numarasını bulun

Bu anahtar kelimeler için arama sonuçlarını değerlendirin

Bu iki ürün aynı mı?

Ürünler için uygun kategoriyi seçin

Bu makaleyi kategorize edin

Paragrafı çevir

Yukarıda verdiğim gibi görevler site üzerinden verilmiştir. Ödemelerinizi görevi başarıyla tamamladıktan sonra alabilirsiniz.

Arama Motorunuzu Değiştirin

İnternette bir şey aramak için Google veya Yahoo kullanıyor musunuz? Şimdi onları geride bırakın ve Bing arama motorunu seçin. Bing’de düzenli olarak arama yapın ve varsayılan arama motorunuz olarak ayarlayın. Hediye kartları için kullanılabileceğiniz krediler kazanın. Ayda 5 ila 10 dolar kadar kazanabilirsiniz. İpucu vermek gerekiyorsa arama yaparken oturumunuzu açık tutun.

Başka bir seçenek NielsenDigital Voice adlı bir şirkettir. Dijital ses, TV derecelendirmelerini yayınlayan büyük bir şirket olan Nielsen’in bir parçasıdır. Sadece internette sörf yapın ve Para Kazanma Yollarını keşfedin.

Web Sitelerini Test Ederek Para Kazanmak

Web sitelerini ziyaret ederek ve değerlendirerek para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, web sitelerini test ederek para kazanabilirsiniz. Web sitesi sahipleri, sitelerinin kullanıcılar için uygun olup olmadığını ve başarılı bir site olup olmadığını görmek ister. Bu yüzden dışarıdan değerlendirme yapmayı tercih ediyorlar.

Bunu yapmak için, bazı sitelere reklam yerleştiriliyor ve daha sonra insanlar web sitesini değerlendiriyor.  Değerlendirme bittikten sonra ise sonuçlar rapor ediliyor. Benzer reklamları bulabilir, web sitelerini değerlendirmeye başlayın. Site başına ise 50-100 TL kazanabilirsiniz.

Uygulamaları İndirerek Para Kazanmak

Biliyorsunuz ki mobil uygulamalar büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. App sahipleri uygulamalarını indirme karşılığında kullanıcılarına ödeme yapıyor. Uygulamaları indirerek telefonunuzda tuttuğunuz her ay bir ücret talep edebilirsiniz.

İndirerek Tasarruf Edebileceğiniz Bazı Uygulamalar

ShopTracker:  Uygulamayı cihazınızda başlattıktan sonra birkaç soruya cevap verin. Anında 3.00$ kazanacaksınız.  Uygulamayı çevrimiçi satın alıyorsunuz. Size para verilmesi için her ay app şirketleri uygulamanın telefonunuzda indirilmiş olduğunu kontrol ediyor.  

Nielsen Mobile Panel: Mobil cihazınızda kullandığınız için sizi ödüllendiren Nielsen TV adlı bir şirkettin yaptığı bir uygulamadır. Yılda 50 dolara kadar kazanabilirsiniz.

MobileXpression: Bu uygulamayı yükleyin ve her hafta ödüllerini kazanmaya başlayın. Pazar araştırmasına katılarak da bir ödül oyunu oynayabilirsiniz. 

 

Para Kazanma Yollar ‘ı ile alakalı konumuzun sonuna geldik. Bunlar gibi güzel konular ile sizleri aydınlatmaya devam edeceğiz. Bu ve bunlar gibi güzel, bilgilendirici ve işinize yaracak konuları para kazanma taktikleri sitemizin ana sayfasından kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir